ZINĪŠI

MONTESSORI skola

ZINĪŠI

(bērniem  no 3 līdz  7  gadiem)

Nodarbības notiek speciāli izveidotā Montessori vidē. Šī vide ir veidota pēc īpašas loģikas un tās saturs ir pārdomāts līdz sīkumiem. Programma paredzēta dažādu vecumu bērnu grupai no 3 līdz 7 gadu vecumam. Marija Montessori, izstrādājot savu pedagoģisko sistēmu, uzskatīja, ka vismaz 90% cilvēka personības veidojas līdz 6 – 7 gadu vecumam, tāpēc laiks, ko bērns pavada Montessori grupā ir tik nozīmīgs un nosaka augošās personības attīstību.

Montessori nodarbības – tā ir bērna personības harmoniska attīstība, pirmo efektīvo sociālās komunikācijas iemaņu iegūšana bērnam dabīgā un komfortablā vidē. Nodarbībās tiek attīstīti visi sajūtu orgāni, motorika, radošās spējas, loģika, domāšana, koncentrēšanās un uzmanība. Ļoti svarīgi, ka bērns šeit attīsta patstāvīga darba organizēšanas iemaņas, apzinīgu darba izpildi un rezultāta kontroli, kā arī cieņu pret citu cilvēku darba rezultātu.

Ar šo tad arī Montessori pedagoģija ir unikāla.Tā tiešām koncentrē uzmanību ne tikai intelekta attīstīšanai mūsu ierastajā sapratnē, bet attīsta arī emocionālo intelektu, kas nākotnē ļaus bērnam būt veiksmīgam un pozitīvam cilvēkam.


Jūsu vārds (obligāts)

Jūsu e-pasts (obligāts)

Tālrunis (obligāts)

Programmas nosaukums (obligāts)

Tēma

Jūsu ziņa

MŪSU CENTRS

Ielūdzam arī Jūs kļūt par mūsu draugu un pievienoties mūsu brīnišķīgo bērnu un pozitīvo vecāku saimei!

                   

GALERIJA

RAKSTIET MUMS