WEEKEND ENGLISH FOR BEGINNERS (18+)

WEEKEND ENGLISH FOR BEGINNERS (18+)

(Brīvdienas angļu sarunvaloda iesācējiem pieaugušajiem)

Vēlaties apgūt angļu valodu darba vai atpūtas nolūkos? Šis 4. mēnešu viegli apgūstams un maksimāli efektīvs kurss Jums palīdzēs iegūt pamatzināšanas veiksmīgai saziņai svešvalodā dažādākajās dzīves situācijās. Uzsvars tiek likts uz mutiskās runas iemaņu attīstīšanu, valodas uztveršanu, spēcīga gramatiskā pamata izveidošanu. Nodarbības notiek reize nedēļā, sestdienās pa divām stundām nelielās grupās (no 4 līdz 8 cilvēkiem) augsti kvalificētās pasniedzējās vadībā. Angļu valodas vidē (tiek ievērots princips “Runājam TIKAI angliski” – SPEAK ONLY ENGLISH!), brīva, radoša atmosfēra un labs noskaņojums noņem valodas barjeras un teicami atraisa studentu iedzimtās dotības un ticību saviem spēkiem.

Programmas ” Brīvdienas Angļu sarunvaloda iesācējiem pieaugušajiem” īpatnības:

  • Pareizas izrunas veidošana un psiholoģiskās valodas barjeras pārvarēšana.
  • Nodarbības notiek komfortablā un patīkamā gaisotnē,draudzīgā vidē.
  • Diskusija par interesantām tēmām – tas ir pamats valodas pamatiemaņu saglabāšanai un pilnveidošanai.
  • Pārliecība par saviem spēkiem un spēja sarunāties ar grupas biedriem svešvalodā nostiprina interesi par nodarbībām un vēlēšanos pilnveidoties tālāk.

Komunikatīvās mācību metodes izmantošana darbā ar pieaugušajiem ļauj maksimāli efektīvi gūt panākumus saskarsmes un komunikācijas iemaņu attīstīšanā. Saskaņā ar šo metodi, mēs piedāvājam saviem studentiem dažādus līdzekļus dialogu un sarunu, vingrinājumu un mācību spēļu veidā, lai sasniegtu uzstādīto mērķi – vieglu un saprotamu valodas apguvi.


Jūsu vārds (obligāts)

Jūsu e-pasts (obligāts)

Tālrunis (obligāts)

Programmas nosaukums (obligāts)

Tēma

Jūsu ziņa

MŪSU CENTRS

Ielūdzam arī Jūs kļūt par mūsu draugu un pievienoties mūsu brīnišķīgo bērnu un pozitīvo vecāku saimei!

                   

GALERIJA

RAKSTIET MUMS