PROJEKTI

Uguns – draugs, uguns – postītājs

Ar Daugavpils pilsētas domes līdzfinansējuma pamatbudžeta programmas ”Sabiedrisko organizāciju atbalsta fonds’’ palīdzību tiks īstenota bērnu darbnīca “Uguns – draugs, uguns – postītājs“. Projekts ir veltīts aktuālai problēmai – kā audzināt pirmsskolas vecuma bērniem apzināto attieksmi pret sevi un ugunsdrošu uzvedību. Projekta rezultātā bērni iegūs: Padziļinātu zināšanu par ugunsdrošības noteikumiem . Ugunsdrošas uzvedības ieradumu veidošanu. Izveidosies pareizas ...

LASĪT TĀLĀK

Neapzinātie zemapziņas raksti

Ar Daugavpils pilsētas domes līdzfinansējuma pamatbudžeta programmas ”Sabiedrisko organizāciju atbalsta fonds’’ palīdzību tiks īstenota bērnu darbnīca „Neapzinātie zemapziņas raksti”.

LASĪT TĀLĀK

BUNGU TERAPIJA

Ar Daugavpils pilsētas domes līdzfinansējuma pamatbudžeta programmas ”Sabiedrisko organizāciju atbalsta fonds’palīdzību  tika  īstenota  bērnu (6-16 gadi) darbnīca ““BUNGU TERAPIJA”. Organizēts darbnīcas dalībnieku labdarības koncerts “Latvijai 100” un  organizēts koncerts centra “Saules  stariņi “telpās, pilsētas svētkos.

LASĪT TĀLĀK

Dāvanas ar prieku

Organizēta  darbnīca  “Dāvanas  ar  prieku” , kura tika izveidota pateicoties līdzfinansējumam no Daugavpils pilsētas pamatbudžeta programmas “Sabiedrisko organizāciju atbalsta fonds”. Dāvanu darbnīcā, izmantojot lietišķo mākslu , bērniem ar īpašām vajadzībām palīdzēja attīstīt radošo iztēli, darba iemaņas un veicināja bērnu integrāciju sabiedrībā. Programmas ietvaros  piedāvāti materiāli (papīrs, audums u.t.t.). Audzēkņi apguva ikdienas dzīvē nepieciešamos roku darba ...

LASĪT TĀLĀK

Pasteidzies pieteikt savu bērnu mūsdienu deju nodarbībām

Pasteidzies pieteikt savu bērnu mūsdienu deju nodarbībām Tiek komplektētas grupas uz 12 bezmaksas 2 stundu garumā mūsdienu deju nodarbībām. Kurās Jūsu bērns attīstīs ritmu, kustību koordināciju, kļūs fiziski stiprāks, ka arī uzlabos stāju un pašsajūtu. Dalībnieki tiks uzņemti sekojošās vecuma grupās: grupa bērni vecumā no 7 līdz 10 gadiem; grupa bērni vecumā no 11 līdz ...

LASĪT TĀLĀK

Prasmīgās rociņas

Tika organizēta  bērnu   studija “Prasmīgās rociņas” , kura tika izveidota pateicoties līdzfinansējumam no Daugavpils pilsētas pamatbudžeta programmas “Sabiedrisko organizāciju atbalsta fonds”

READ MORE

TAUTAS MUZICĒŠANA

Ar  Daugavpils  pilsētas  domes līdzfinansējuma pamatbudžeta programmas ” Sabiedrisko organizāciju atbalsta fonds’ palīdzību  tiek  īstenota  bērnu (5-12 gadi) darbnīca “ TAUTAS   MUZICĒŠANA”.

LASĪT TĀLĀK

Mūsdienu dejas bērniem un jauniešiem

Smilšu un krāsu burvība

Tika organizēta  bērnu   studija  „Smilšu un krāsu burvība”, kura tika izveidota pateicoties līdzfinansējumam no Daugavpils pilsētas pamatbudžeta programmas “Sabiedrisko organizāciju atbalsta fonds” Nodarbības ar smiltīm notika  rotaļu formā un  tās  piedalījās bērni no 3 līdz 7 gadiem.

READ MORE

SKAŅU PASAKAS

Ar  Daugavpils  pilsētas  domes līdzfinansējuma pamatbudžeta programmas ” Sabiedrisko organizāciju atbalsta fonds’ palīdzību  tiek  īstenota  bērnu (3-8 gadi) darbnīca ”SKAŅU  PASAKAS”.

LASĪT TALĀK

Vasaras darbnīcas

Ar Daugavpils pilsētas domes līdzfinansējuma pamatbudžeta programmas ” Sabiedrisko organizāciju atbalsta fonds’ palīdzību tiks organizētas vasaras darbnīcas, kur bērniem būs iespēja iepazīties ar dažādām spēlēm un rotaļām ārā un iekštelpās. Programmā mūsdienu rotaļas un „vecāku bērnības rotaļas”, ka arī latviešu tautas rotaļas un tradicionālas rotaļas un spēles, kas palīdzēs bērniem labāk iepazīt Latvijas vēsturi.

LASĪT TĀLĀK

Mākslas un dizaina studija „Fantazētāji”

Bērnu un jauniešu attīstības centrs „ Saules stariņi” aicina bērnus pievienoties jaunajai mākslas un dizaina studijai “Fantazētāji”, kura tika izveidota pateicoties līdzfinansējumam no Daugavpils pilsētas pamatbudžeta programmas “Sabiedrisko organizāciju atbalsta fonds”.

LASĪT TĀLĀK

Ātrie soļi

Organizēta  studija “Ātrie soļi”.  Programmai  bērnu veiksmīgai sagatavošanai skolai un dzīvei . Projekta ietvaros bērni ieguva  unikālo mācīšanās pieredzi. Interaktīvās tāfeles izmantošana iedrošināja  bērnus efektīvi pielietot tehnoloģijas. Programmās audzēkņi attīstīja  savas kognitīvās, emocionālās un sociālās prasmes aktīvi un ar prieku pielietojot visus maņu veidus. Sniegtie uzdevumi palīdzēja  bērniem saprast, kā darboties komandā, attīstīja  un uzlaboja viņu vadības spējas, kā arī ...

LASĪT TĀLĀK

Jautrie skaitļi mums apkārt

Organizēta  darbnīca  „ Jautrie skaitļi mums apkārt „. Projekta ietvaros bērniem  tika piedāvāts iedziļināties skaitļu pasaulē un iejusties īsta pētnieka lomā. Kopīgi izveidota  savu darbu un veikto uzdevumu mape.  Tajā var   atrast zīmējumus, pašu veidotas grāmatiņas par dažādām matemātikas un dabaszinību tēmām, pirmo izlasīto un uzrakstīto vārdu burtnīciņas, kā arī jau lielākus pašsacerētus un paveiktus ...

LASĪT TĀLĀK

Mākslas terapija

Bērnu  un  jauniešu  interešu  izglītības  iestādē “Saules stariņi” centrā ir noslēdzies “Mākslas terapijas” projekts, kurš sākās aprīlī. Šis lieliskais projekts deva iespēju 20 bērniem ar īpašām vajadzībām labāk izprast sevi un pasauli ar krāsu palīdzību.

LASĪT TĀLĀK

MŪSU CENTRS

Ielūdzam arī Jūs kļūt par mūsu draugu un pievienoties mūsu brīnišķīgo bērnu un pozitīvo vecāku saimei!

                   

GALERIJA

RAKSTIET MUMS