PAR MUMS

Mūsu bērnu attīstības centrs „SAULES STARIŅI” tika atklāts 2009. gadā. Šo gadu laikā esam daudz sasnieguši: ir ieviestas vairāk par 21 bērnu apmācību programmām, atvērtas 2 filiāles, atvērtas vasaras programmas „Brīnumu pasaule” un muzikālās programmas, piedalījāmies vairāk kā 22 projektos. Pats galvenais mūsu sasniegums – mūsu brīnumbērni – ziņkārīgi, enerģiski, jautri, zinātkāri, tādi dažādi, bet vienmēr gatavi kam jaunam. Mēs lepojamies, ka mūsu draudzība ilgst gadiem, – mūs iesaka draugiem un paziņām, pie mums ved jaunākos brāļus un māsas.

Mūsu bērnu attīstības centrs – tas ir vairāk kā bērna attīstība, – tas ir darbošanās, sadarbības, radošuma un jaunu atklājumu prieks. Mēs palīdzam mammām un tētiem, vecmammām un vectēviem audzināt savus mazuļus mīlestības, siltuma un uzticēšanās atmosfērā. Katru savu ciemiņu mēs uztveram kā personību, cienot viņa individualitāti un personīgās vēlmes. Mūsu darba galvenais mērķis nav audzināt „gudrīšus”, bet gan atklāt bērnā dabas dotās prasmes un talantus, ieinteresēt izzināt, ielikt to pamatu, kas vēlāk, kļūstot pieaugušam, ļaus attīstīties pozitīvai, atklātai, aktīvai, interesantai, vispusīgi attīstītai personībai.

Mūsu bērnu attīstības centrā strādā tikai pieredzējuši un profesionāli pedagogi, kas papildus ir apmācīti darboties šajās programmās. Mums ir izveidojušās daudz tradīcijas: mūsu slavenie „Jautro piparkūku” svētki, Jaungada pasākumi,uzstāšanās pilsētas svētkos un sociālajā sfērā, bet meistarklases „Ciemos studijās” ir kļuvušas par mūsu vizītkarti.

Ielūdzam arī Jūs kļūt par mūsu draugu un pievienoties mūsu brīnišķīgo bērnu un pozitīvo vecāku saimei!

 

Ar  cieņu, bērnu un  jauniešu  interešu izglītības centra „ SAULES  STARIŅI” vadītāja,
Nataļja Bernāne.

MŪSU CENTRA PAMATPRINCIPI

Sekojam individuālajai pieejai katram bērnam, jo ikviens ir unikāls.

Ņemam vērā bērna fizioloģiskās īpatnības mainot darbības veidus.

Piedāvājot materiālu izmantojam atkārtošanas un nostiprināšanas principu, lai sasniegtu augstāku intelekta līmeni.

Mēs izmantojam pasaules labākās metodikas agrīnās attīstības veicināšanas.

Personības attīstības procesā tiek stimulēta ieinteresētība apmācībā.

Audzēkņu un skolotāja pozitīvais noskaņojums ir pamats kopīgam darbam un jaunu zināšanu ieguvei.

Cieša sadarbība ar vecākiem. Darbu analīze.

MŪSU CENTRS

Ielūdzam arī Jūs kļūt par mūsu draugu un pievienoties mūsu brīnišķīgo bērnu un pozitīvo vecāku saimei!

                   

GALERIJA

RAKSTIET MUMS