JAUNUMI

Jaunumu arhīvs

Jaunumu arhīvs

Atnāciet un uzziniet vairāk!

Daigavpils

LASĪT TĀLĀK

Muzikāli teatrālo darbnīcu nedēļa

Daugavpils

Centrā “Saules Stariņi” ir noslēgusies muzikāli teatrālo darbnīcu nedēļa. Tā bija pilna jautru deju, rotaļu, inscenējumu, mūzikas, labu laika apstākļu un brīnišķīga garastāvokļa. Mēs ne tikai atpūtāmies, bet arī mācījāmies spēlēt mūzikas instrumentus, izdomājām dekorācijas, grimu un tērpus. Nedēļas noslēgumā mūsu aktieri parādīja divus muzikālos inscenējumus grupas “Gudrīši” bērniem. Visus aktierus gaidām aizraujošās nodarbībās septembrī.

LASĪT TĀLĀK

Detektīvi stariņos

Daugavpils

Labi pavadīja laiku mūsu detektīvi. Mēs iemācījāmies šifrēt vēstules un atrisināt sarežģītus uzdevumus, apguvām maskēšanās prasmi, trenējāmies trāpīt mērķī. Sastādīja fotorobotu un veica identificēšanu. Detektīvi veiksmīgi pārvarēja šķēršļu joslu un daudz pastaigājās ārā, priecājoties par vasaru. Centrs “Saules Stariņi”, Ģimnāzijas 27, www.saulesstarini.lv  

LĀSĪT TĀLĀK

EKSPERIMENTU DARBNĪCA

Daugavpils

Ātri pagāja nedēļa eksperimentu darbnīcā. Bērni ar interesi eksperimentēja ar ūdeni, izpētot tā īpašības, veidoja neparastus, brīnumainus zīmējumus uz piena, pat “Sprite” mūsu darbnīcā pārsteidza visus. Bet kāda vasara ir bez saldējuma? Visi aizrautīgi veidoja savu saldējumu un cienāja cits citu. Nedēļas noslēgumā notika mūsu draudzīgās kompānijas izzinošais gājiens uz zinātnisko centru ZINOO.

LASĪT TĀLĀK

ART vasara

Daugavpils

Centrā  “Saules stariņi” ir noslēgusies vēl viena vasaras darbnīcu nedēļa “ART vasara”.  Kopā zīmējām vasaru, neskatoties uz lietaino laiku, iejutāmies īstu mākslinieku lomā, apguvām jaunas tehnikas un mūsdienīgu aprīkojumu. Pabijām floristu lomā, zīmējām uz asfalta, kā arī apmeklējām Marka Rotko ART centru, kur iepazināmies ar Marka Rotko daiļradi un piedalījāmies meistarklasē. Nedēļa bija radoša un ...

LASĪT TĀLĀK

MUZIKĀLAIS PIEDZĪVOJUMS

Daugavpils

Beidzas vēl viena brīnišķīgā vasaras darbnīca – MUZIKĀLAIS PIEDZĪVOJUMS. Muzikālās viktorīnas, konkursi, karaoke, mūzikas instrumenti un jautrās pastaigas. Tiekamies ar visiem muzikantiem septembrī Yamaha mūzikas skolas nodarbībās

LASĪT TĀLĀK

PASTAIGA AR DINOZAURIEM

Daugavpils

Centrā “Saules stariņi” sākas vasaras darbnīcas. Pirmā darbnīca – PASTAIGA AR DINOZAURIEM.

LASĪT TĀLĀK

Pilsētas svētki 2017

Daugavpils

Pateicos  visiem  centra  ” SAULES  STARIŅI” skolēniem  par  brīnišķīgu  uzstāšanos! Paldies  vecākiem par  talantīgiem  un  radošiem  bērniem! Pateicos  pedagogiem  par  iejūtīgu  darbu  ar  skolēniem! Pateicos  visiem!!!! Mēs  kopā  darām, radām  un īstenojam  mūsu  dzīves  brīnišķīgos  mirkļus!

LASĪT TĀLĀK

Uzmanību! Konkurss!

Daugavpils

10.jūnijā Pilsētas svētku ietvaros notiks Bērnu ratiņu parāde. Centrs “Saules stariņi” organizē mūzikas orķestri. Lai tajā piedalītos, bērnu ratiņi ir jāizrotā un jānoformē mūzikas instrumenta veidā. Uzvarētājs saņems bezmaksas abonementu  nodarbībām septembrī. Visus mūzikas orķestra dalībniekus gaida lielas atlaides nodarbībām. Reģistrācija pa tālruni 29754599 vai facebookā.

LASĪT TĀLĀK

26.05.2017. teātra studija “MĒS” parādīja lugu “Par ceptiem gaiļiem”

Daugavpils

Lielisks priekšnesums, kuŗā bērni pasakas formā pastāstīja par mūsdienu problēmām. Neskatoties uz uztraukumu, jaunie aktieri iepriecināja skatītājus ar saviem tēliem un spēli. Jaunos aktierus sagatavoja brīnišķīgais aktieris un pedagogs Mihails Abramovs un Yamaha mūzikas skolas skolotāja Nataļja Zubkova.

LASĪT TĀLĀK

Mākslinieces Marija Kurilova un Sofijas Afanasjeva saņēma superīgas Maxima balvas

Daugavpils

16. maijā bērnu un jauniešu attīstības centra “Saules Stariņi” mākslas studijas mākslinieces Marija Kurilova (5 gadi) un Sofijas Afanasjeva (5 gadi)  saņēma superīgas balvas Maxima veiklalā! Apsveicam!

LASĪT TĀLĀK

Zīmējumu konkursa “Pogas piedzīvojumi pavasarī” rezultāti

Daugavpils

Veikalu tīkls “Maxima Latvija” un bērnu rehabilitācijas centrs “Poga” aicināja ģimenes ar bērniem piedalīties zīmējumu konkursā “Pogas piedzīvojumi pavasarī”, lai sagādātu sveicienus tiem bērniem, kuri šobrīd iziet rehabilitācijas kursus. Bērnu un jauniešu attīstības centra “Saules Stariņi” mākslas studijas audzēkņi aktīvi piedalījās zīmējumu konkursā un uzzīmēja draudzenei Pogai patiešām piedzīvojumu pilnu un košu pavasari. Vislielāko simpātiju ...

LASĪT TĀLĀK

Lieldienu koncerts Daugavpils 2.pirmsskolas izglītības iestādē

Daugavpils

“Saules stariņi” piedalījās labdarības akcijā ar Lieldienu koncertu Daugavpils 2.pirmsskolas izglītības iestādē.

LASĪT TĀLĀK

MamaCLUB aicina uz semināriem

Daugavpils

LASĪT TĀLĀK

Vasaras darbnīca Ādažos

Ādaži

LASĪT TĀLĀK

Vasaras darbnīcas: 2017

Daugavpils

LASĪT TĀLĀK

Mums ir 8 gadi!

Daugavpils

LASĪT TĀLĀK

„VICE VERSA” debītēja konkursa „DAUGAVPILS OPEN”

Daugavpils

LASĪT TĀLĀK

Laura Lapkovska (9 gadi) ieguva 1.vietu

Rīga

Latvijas Ornitoloģijas biedrība (LOB) izsludināja zīmējumu konkursu “Mans lidojošais kaimiņš”

LASĪT TĀLAK

Jaungada eglīte

Sākam uzņemšanu teātra studijā Daugavpilī

Sākam uzņemšanu dejas studijā Daugavpilī

Sākam uzņemšanu mākslas studijā Daugavpilī!

Sākam uzņemšanu grupās pēc programmām

   

READ MORE

Vasaras darbnīna: Ekoloģijas nedēļa

Ekoloģijas nedēļa tika veltīta dabai un visam, kas ir mums apkārt.

READ MORE

Vēl viena nedēļa mūsu vasaras darbnīcā

Beidzās vēl viena nedēļa mūsu vasaras darbnīcas pieklājības nedēļa.

READ MORE

Trešā nedēļa vasaras brīvlaiks

Trešā nedēļa tika veltīta papīram un visam, kas ar to saistīts . Mēs uzzinājām no kā tiek gatavots papīrs un izveidojām daudz skaistu un noderīgu lietu. 🙂

READ MORE

Vasaras brīvlaiks

Vasaras brīvlaiku mēs pavadām ļoti jautri un pirmā nedēļa mūsu vasaras darbnīcās bija “spiegu nedēļa”.

READ MORE

Pirmā nedēļa vasaras darbnīcās “Saules Stariņi”

Ātri pagāja pirmā nedēļa vasaras darbnīcās “Saules Stariņi”, kura bija veltīta eksperimentiem.

READ MORE

Daugavpils pilsētas svētki 2016

Sirsnīgi pateicos visiem mūsu koncerta dalībniekiem. Atsevišķa pateicība Daugavpils pilsētas svētku gājiena dalībniekiem.

READ MORE

Koncerts “Ciemos pie teātra studijas “Mēs”

27.05. Daugavpils teātra aktieris un teātra studijas “Mēs” vadītājs Mihails Abramovs un Dmitrijs Ivanovs sarīkos noslēdzošo koncertu “Ciemos pie teātra studijas “Mēs””.

READ MORE

Vasaras darbnīca

“Radošo eksperimentu” meistar klases

Jūsu bērns vasaru pavada pilsētā?

Vasaras darbnīcas – nometnes alternatīva

Ar Daugavpils pilsētas domes līdzfinansējuma pamatbudžeta programmas “Sabiedrisko organizāciju atbalsta fond” palīdzību tiks organizētas vasaras darbnīcas

Ar Daugavpils pilsētas domes līdzfinansējuma pamatbudžeta programmas ” Sabiedrisko organizāciju atbalsta fonds’ palīdzību tiks organizētas vasaras darbnīcas, kur bērniem būs iespēja iepazīties ar dažādām spēlēm un rotaļām ārā un iekštelpās. Programmā mūsdienu rotaļas un „vecāku bērnības rotaļas”, ka arī latviešu tautas rotaļas un tradicionālas rotaļas un spēles, kas palīdzēs bērniem labāk iepazīt Latvijas vēsturi.

READ MORE

22.04 notika atklātā stunda ”Leļļu teātris”

22.04 notika atklātā stunda ”Leļļu teātris”, kuru vadīja Daugavpils teātra aktieri un teātra studijas ” Mēs” vadītājs Mihails Abramovs un Dmitrijs Ivanovs. Šajā stundā viņi parādīja kā no dažādiem priekšmetiem un formām var parādīt leļļu teātri.  

READ MORE

Radošo eksperimentu diena

Bērni un viņu vecāki dosies ceļojumā pa trīm stacijām. Viņus gaidīs aizraujošie eksperimenti un radošie atklājumi. Ņēmiet līdzi labu garostāvokli un nāciet pie mums ciemos 17.30

READ MORE

Mākslas un dizaina studija “Fantazētāji”

Bērnu un jauniešu attīstības centrs ” Saules stariņi” aicina bērnus pievienoties jaunajai mākslas un dizaina studijai “Fantazētāji”, kura tika izveidota pateicoties līdzfinansējumam no Daugavpils pilsētas pamatbudžeta programmas “Sabiedrisko organizāciju atbalsta fonds”.

READ MORE

Konkurss veikalos Douglas “Mīļās mammas buča!”

Mūsu bērni centās un zīmēja savas mīļās māmiņas Māmiņu Dienai un konkursam veikalos Douglas “Mīļās mammas buča! “, kur 4 zīmējumi ieguva balvas!

READ MORE

Projekts “Maģiskā zīmēšana”

Aprīlī, bērnu un jauniešu centrā “Saules stariņi” startēja jauns projekts ” Maģiskā zīmēšana”, kas sevī ietver vizuālo mākslu un radošu darbnīcu, kur tiks apmācīti bērni ar īpašām vajadzībām Daugavpilī un novadā ( no 3 līdz 10 gadiem ). Vienreiz nedēļā bērnus gaida mākslas nodarbības, kurās tiks izmantotas inovatīvas ierīces -gaismas molberti un dažādi grafiskie materiāli.

READ MORE

Mums 7 gadi

Ugunīgais pērtiķis – 2016.gada simbols

Mūsu jaunie mākslinieki aktīvi piedalījās zīmējumu konkursā “Ugunīgais pērtiķis – 2016.gada simbols “, kuru rīkoja uzņēmums “Dautkom”.

READ MORE

MŪSU CENTRS

Ielūdzam arī Jūs kļūt par mūsu draugu un pievienoties mūsu brīnišķīgo bērnu un pozitīvo vecāku saimei!

                   

GALERIJA

RAKSTIET MUMS