ES MĀCOS ZĪMĒT!

Mākslas studija

ES MĀCOS ZĪMĒT!

(bērniem  no 3-5 gadiem)

Laipni lūgti mākslas studijā “ES MĀCOS ZĪMĒT!”, kur bērni, aizrautīgā spēļu formā, tiek iepazīstināti ar mākslu. Programma ir izstrādāta un pielāgota speciāli bērnu grupai vecumā no 3-5 gadiem, kad bērni tikai sāk iepazīties ar dažādiem materiāliem un vēl nezina, kā ar tiem pareizi rīkoties. Dažādu materiālu un mākslas veidu izzināšana veicina ātrāku bērna vispārējo attīstību. Pateicoties tam, ka ikviena mūsu nodarbība ir unikāla, bērni ar lielāko prieku tās apmeklē. Katru reizi tie apgūst kaut ko jaunu un nebijušu, kas vairo viņu interesi nodarbībās iesaistīties arī turpmāk. Pēc nodarbībām bērni iegūst ne tikai jaunas zināšanas, bet arī veselu pozitīvu emociju gammu, ko vēlāk nodod saviem vecākiem. Savukārt, vecāki ir neizsakāmi priecīgi un lepni par sava bērna pirmajiem rezultātiem un sasniegumiem mākslā.

Lai nodarbības būtu pēc iespējas aizraujošākas, katrā no tām ir jauna tematika un savs uzdevums. Nodarbības notiek brīvā atmosfērā, kas ļauj bērniem izpausties un neierobežo to fantāziju, protams, neizpaliek disciplīnas ievērošana. Netiek aizmirsts arī par mazo mākslinieku motivāciju, kas mudina tos censties zīmēt aizvien labāk. Bērni zina, tiem būs iespēja iepriecināt savus vecākus vai radiniekus, uzdāvinot tiem savus unikālos mākslas darbus.

Nodarbībās bērni:

  • zīmē ar guaša krāsām, akvareļkrāsām, zīmuļiem, krītiņiem un tušu;
  •  mācās zīmēt uz molberta;
  •  zīmē, izmantojot netradicionālās zīmēšanas tehnikas
  •  zīmē, izmantojot mūsdienīgu aprīkojumu (gaismas molbertu, smilšu lampas).

Studijās dalībnieki glezno, zīmē un veido ne tikai savam priekam, bet arī piedalās konkursos un izstādēs. Darbam nepieciešamie materiāli ir pieejami uz vietas (iekļauti nodarbību maksā).

Mākslas studijā nodarbības notiek 1 reizi nedēļā. Bērni nodarbojas ar mākslu 60 minūtes bez vecāku uzraudzības.


Jūsu vārds (obligāts)

Jūsu e-pasts (obligāts)

Tālrunis (obligāts)

Programmas nosaukums (obligāts)

Tēma

Jūsu ziņa

MŪSU CENTRS

Ielūdzam arī Jūs kļūt par mūsu draugu un pievienoties mūsu brīnišķīgo bērnu un pozitīvo vecāku saimei!

                   

GALERIJA

RAKSTIET MUMS