ES GRIBU ZĪMĒT!

(bērniem no 6-14 gadiem)

Mūsu mākslas studijas galvenais mērķis – iepazīstināt bērnu ar brīnišķīgo un dažādo pasauli, apmācībām izmantojot dabu, mākslas darbus, vizuālo metožu un paņēmienu pamatus.

Studija attīsta radošumu un rosina interesi par mākslu, telpisko domāšanu, trenē atmiņu un iedveš neatlaidību. Tādējādi pamazām  bērna redzesloks kļūst plašāks, atklājot sev apkārtējo pasauli  jaunās krāsās un attēlos.

Nodarbības palīdzēs atraisīt radošo potenciālu un mākslinieka talantu, kurš kopš dzimšanas piemīt pilnīgi visiem bērniem. Glezniecība attīsta smalko motoriku, iztēli, runu un ļauj atbrīvoties, tādējādi uzlabojot bērna garastāvokli.

“Zīmējums ir mūsu dvēseles atspulgs, mūsu jūtu un emociju izpausme.”

Zīmēšanas process uzlabo novērošanas spējas, uztveri, māksliniecisko gaumi, uzmanību, iztēli un trenē pacietību. Zinātnieki ir pierādījuši, ka bērni, kuri glezno, attīstās ātrāk un harmoniskāk. Viņi prot pārvaldīt savas emocijas, jo pastāvīgi izklāsta tās uz papīra..

Vizuālās mākslas nodarbības:

  • rosina bērnus izteikt savus emocionālos pārdzīvojumus;
  • attīsta iztēli un radošumu;
  • sekmē mākslas paņēmienu un tehnikas apguvi;
  • pilnveido krāsu izjūtu, domāšanu un fantāziju;
  • attīsta roku sīko motoriku;
  • attīsta krāsas, formas, izmēra un priekšmeta faktūras uztveri;
  • trenē uzmanību un pacietību;
  • darbojoties bērnu kolektīvā, pilnveido komunikācijas spējas un radošu sadarbību.

Programma ietver sevī klasiskās zīmēšanas elementus iesācējiem. Uzdevumi ir orientēti uz radošuma attīstību- iepazīšanos ar dažādiem mākslas stiliem un veidiem, ar tehnikām un iespējamajiem materiāliem, kā arī uzdevumi savu spēju apzināšanai, paplašināšanai un mākslas gaumes attīstībai. Bērni, iejutušies mākslinieku un dizaineru lomās, zīmē kluso vai brīvo dabu, veido ornamentus, komiksus utt.

Nodarbības notiek 1 reizi nedēļā, 60 minūtes bez vecāku uzraudzības

Studijas dalībnieki glezno, zīmē un veido ne tikai savam priekam, bet arī izstāda savus darbus un piedalās konkursos.  Darbam nepieciešamie materiāli ir uz vietas (iekļauti nodarbību maksā).


Jūsu vārds (obligāts)

Jūsu e-pasts (obligāts)

Tālrunis (obligāts)

Programmas nosaukums (obligāts)

Tēma

Jūsu ziņa

MŪSU CENTRS

Ielūdzam arī Jūs kļūt par mūsu draugu un pievienoties mūsu brīnišķīgo bērnu un pozitīvo vecāku saimei!

                   

GALERIJA

RAKSTIET MUMS