PROJEKTI

Mākslas un dizaina studija „Fantazētāji”

Bērnu un jauniešu attīstības centrs „ Saules stariņi” aicina bērnus pievienoties jaunajai mākslas un dizaina studijai “Fantazētāji”, kura tika izveidota pateicoties līdzfinansējumam no Daugavpils pilsētas pamatbudžeta programmas “Sabiedrisko organizāciju atbalsta fonds”.

Bērniem ar īpašām vajadzībām ļoti bieži tiek konstatēti psihiskās darbības traucējumi: uzmanības, atmiņas, domāšanas, runas, motorikas. Nozīmīgu daļu korekcijas apmācību procesā un bērnu audzināšanā bērniem ar īpašām vajadzībām aizņem radošā māksla , kas palīdz bērnam saskatīt skaisto un labo apkārtējā pasaulē un rada bērnam lielāku prieku dzīvē.

Bērnu dizains – tas ir jauns mākslas paveids, kurā ir produktīvas aktivitātes, kas palīdz attīstīt telpisko domāšanu. Dizainā svarīgais ir ne tikai attīstīt ideju, bet saplānot gala rezultātu, tādējādi stimulējot bērna attīstību. Bērnu dizains ir virzīts tā , lai atklātu bērna personību, individualitāti, radošā potenciāla attīstību, brīvu un neuzspiestu bērna pašizpausmi, pašattīstību, sadarbību ar citiem bērniem, kas tiek realizēts izmantojot humānās metodes un bez ierobežojumiem. Galvenais – nestandarta domāšana, fantāzija, iztēle, prasme sakomponēt krāsas un formas.

Piedāvātās programmas jaunumi – tās saturs, produktīvas darbības veidi, izmantojot jaunas tehnikas un materiālus. Darbs ar dažādiem faktūru materiāliem attīsta sensora spējas, bērna intelektu.

Nodarbībās paredzēts ka bērns iepazīsies ar zīmēšanas pamatiem (kompozīcija, konstruēšana), gleznošanas pamatiem ( krāsu spektrs, krāsu kombinācijas un gleznošanas metodes) un nestandarta mākslas veidiem (zīmēšana uz ūdens, zīmēšana uz gaismas molbertiem, zīmēšana ar smiltīm, veidošana no dažādiem materiāliem).

Gaidam bērnus no 3 līdz 9 gadiem “fantazētāju” sastāvā jau no 6 aprīļa! Vietu skaits ir ierobežots! Nodarbība notiek vienu reizi nedēļā (60 min).

MŪSU CENTRS

Ielūdzam arī Jūs kļūt par mūsu draugu un pievienoties mūsu brīnišķīgo bērnu un pozitīvo vecāku saimei!

                   

GALERIJA

RAKSTIET MUMS