JAUNUMI

Atnāciet un uzziniet vairāk!

Daigavpils

LASĪT TĀLĀK

Muzikāli teatrālo darbnīcu nedēļa

Daugavpils

Centrā “Saules Stariņi” ir noslēgusies muzikāli teatrālo darbnīcu nedēļa. Tā bija pilna jautru deju, rotaļu, inscenējumu, mūzikas, labu laika apstākļu un brīnišķīga garastāvokļa. Mēs ne tikai atpūtāmies, bet arī mācījāmies spēlēt mūzikas instrumentus, izdomājām dekorācijas, grimu un tērpus. Nedēļas noslēgumā mūsu aktieri parādīja divus muzikālos inscenējumus grupas “Gudrīši” bērniem. Visus aktierus gaidām aizraujošās nodarbībās septembrī.

LASĪT TĀLĀK

Detektīvi stariņos

Daugavpils

Labi pavadīja laiku mūsu detektīvi. Mēs iemācījāmies šifrēt vēstules un atrisināt sarežģītus uzdevumus, apguvām maskēšanās prasmi, trenējāmies trāpīt mērķī. Sastādīja fotorobotu un veica identificēšanu. Detektīvi veiksmīgi pārvarēja šķēršļu joslu un daudz pastaigājās ārā, priecājoties par vasaru. Centrs “Saules Stariņi”, Ģimnāzijas 27, www.saulesstarini.lv  

LĀSĪT TĀLĀK

EKSPERIMENTU DARBNĪCA

Daugavpils

Ātri pagāja nedēļa eksperimentu darbnīcā. Bērni ar interesi eksperimentēja ar ūdeni, izpētot tā īpašības, veidoja neparastus, brīnumainus zīmējumus uz piena, pat “Sprite” mūsu darbnīcā pārsteidza visus. Bet kāda vasara ir bez saldējuma? Visi aizrautīgi veidoja savu saldējumu un cienāja cits citu. Nedēļas noslēgumā notika mūsu draudzīgās kompānijas izzinošais gājiens uz zinātnisko centru ZINOO.

LASĪT TĀLĀK

ART vasara

Daugavpils

Centrā  “Saules stariņi” ir noslēgusies vēl viena vasaras darbnīcu nedēļa “ART vasara”.  Kopā zīmējām vasaru, neskatoties uz lietaino laiku, iejutāmies īstu mākslinieku lomā, apguvām jaunas tehnikas un mūsdienīgu aprīkojumu. Pabijām floristu lomā, zīmējām uz asfalta, kā arī apmeklējām Marka Rotko ART centru, kur iepazināmies ar Marka Rotko daiļradi un piedalījāmies meistarklasē. Nedēļa bija radoša un ...

LASĪT TĀLĀK

MUZIKĀLAIS PIEDZĪVOJUMS

Daugavpils

Beidzas vēl viena brīnišķīgā vasaras darbnīca – MUZIKĀLAIS PIEDZĪVOJUMS. Muzikālās viktorīnas, konkursi, karaoke, mūzikas instrumenti un jautrās pastaigas. Tiekamies ar visiem muzikantiem septembrī Yamaha mūzikas skolas nodarbībās

LASĪT TĀLĀK

PASTAIGA AR DINOZAURIEM

Daugavpils

Centrā “Saules stariņi” sākas vasaras darbnīcas. Pirmā darbnīca – PASTAIGA AR DINOZAURIEM.

LASĪT TĀLĀK

Pilsētas svētki 2017

Daugavpils

Pateicos  visiem  centra  ” SAULES  STARIŅI” skolēniem  par  brīnišķīgu  uzstāšanos! Paldies  vecākiem par  talantīgiem  un  radošiem  bērniem! Pateicos  pedagogiem  par  iejūtīgu  darbu  ar  skolēniem! Pateicos  visiem!!!! Mēs  kopā  darām, radām  un īstenojam  mūsu  dzīves  brīnišķīgos  mirkļus!

LASĪT TĀLĀK

Uzmanību! Konkurss!

Daugavpils

10.jūnijā Pilsētas svētku ietvaros notiks Bērnu ratiņu parāde. Centrs “Saules stariņi” organizē mūzikas orķestri. Lai tajā piedalītos, bērnu ratiņi ir jāizrotā un jānoformē mūzikas instrumenta veidā. Uzvarētājs saņems bezmaksas abonementu  nodarbībām septembrī. Visus mūzikas orķestra dalībniekus gaida lielas atlaides nodarbībām. Reģistrācija pa tālruni 29754599 vai facebookā.

LASĪT TĀLĀK

26.05.2017. teātra studija “MĒS” parādīja lugu “Par ceptiem gaiļiem”

Daugavpils

Lielisks priekšnesums, kuŗā bērni pasakas formā pastāstīja par mūsdienu problēmām. Neskatoties uz uztraukumu, jaunie aktieri iepriecināja skatītājus ar saviem tēliem un spēli. Jaunos aktierus sagatavoja brīnišķīgais aktieris un pedagogs Mihails Abramovs un Yamaha mūzikas skolas skolotāja Nataļja Zubkova.

LASĪT TĀLĀK

Mākslinieces Marija Kurilova un Sofijas Afanasjeva saņēma superīgas Maxima balvas

Daugavpils

16. maijā bērnu un jauniešu attīstības centra “Saules Stariņi” mākslas studijas mākslinieces Marija Kurilova (5 gadi) un Sofijas Afanasjeva (5 gadi)  saņēma superīgas balvas Maxima veiklalā! Apsveicam!

LASĪT TĀLĀK

Zīmējumu konkursa “Pogas piedzīvojumi pavasarī” rezultāti

Daugavpils

Veikalu tīkls “Maxima Latvija” un bērnu rehabilitācijas centrs “Poga” aicināja ģimenes ar bērniem piedalīties zīmējumu konkursā “Pogas piedzīvojumi pavasarī”, lai sagādātu sveicienus tiem bērniem, kuri šobrīd iziet rehabilitācijas kursus. Bērnu un jauniešu attīstības centra “Saules Stariņi” mākslas studijas audzēkņi aktīvi piedalījās zīmējumu konkursā un uzzīmēja draudzenei Pogai patiešām piedzīvojumu pilnu un košu pavasari. Vislielāko simpātiju ...

LASĪT TĀLĀK

MŪSU CENTRS

Ielūdzam arī Jūs kļūt par mūsu draugu un pievienoties mūsu brīnišķīgo bērnu un pozitīvo vecāku saimei!

                   

GALERIJA

RAKSTIET MUMS