JAUNUMI

4
Jan

AICINĀM UZ BALLĪTI

VĀRPA
16.30
04.01.2019

LASĪT TĀLĀK
4
Jan

MŪZIKAS SKOLA AICINA

VĀRPA
14.45
04.01.2019

LASĪT TĀLĀK

Centrā “Saules stariņi” ciemos bija daudzbērnu ģimeņu biedrība “Lielas ģimenes”.

  Sestdienas rīts viņu bērniem sākās ar izglītojošu atvērtu nodarbību Fastrackids, kas izraisa interesi ne tikai bērniem, bet arī viņu vecākiem. Tika noslēgts līgums par sadarbību. Laba ziņa, uzrādot biedra karti, var saņemt 20% atlaidi uz vienreizējo nodarbību vai abonemeta iegādi. Ceram uz kopīgiem projektiem un pasākumiem mūsu pilsētas bērniem.

LASĪT TĀLĀK

VESELA MUGURA

Artišoks 2019 (GALEREJA)

2019/2020 m.g.

Dauagavpils

LASĪT TĀLĀK

ATVĒRTO DURVJU DIENA

Daugavpils

LASĪT TĀLĀK

DEJU TEĀTRIS Daugavpils pilsētas svētkos

New York, Times Square
9:00 To 14:00

DEJU TEĀTRIS Daugavpils pilsētas svētku ietvaros 08.06.2019. Paldies  par plastisku un brīnišķīgu priekšnesumu, kas izraisīja tik daudz pozitīvu emociju.

LASĪT TĀLĀK

Centra “Saules stariņi” mazo un lielo audzēkņu koncerts

Daugavpils

Centra “Saules stariņi” mazo un lielo audzēkņu koncerts Daugavpils pilsētas svētku ietvaros 08.06.2019. Paldies visiem koncerta dalībniekiem, vecākiem, pedagoğiem, centra vadībai un visiem, kas bija kopā ar mums. Tikai kopā mēs esam spēks! Priecīgi un sajūsmināti gatavosimies jaunajam mācību gadam.

LASĪT TĀLĀK

Roka laboratorija Daugavpils pilsētas svētkos

Daugavpils

Roka laboratorija Daugavpils pilsētas svētkos 07.06.2019. Centra “Saules stariņi” Roka laboratorijas Daugavpils pilsētas svētku ietvaros. Enerģiski, spoži un ļoti uzmundrinoši. Ar nepacietību gaidīsim jaunus priekšnesumus.

LASĪT TĀLĀK

Aktīvā atpūtā kopā ar ģimeni 2019

Daugavpils

Aktīvā atpūtā kopā ar ģimeni 2019 Centra “Saules stariņi”  Deju teātris ar savu sirsnīgu priekšnesumu šodien piedalījās “Aktīvā atpūtā kopā ar ģimeni 2019”. Bija ļoti skaisti, sirsnīgi un iedvesmojusi. Milzīgs paldies pasākuma organizatoriem  par iespēju uzstāties bērniem. Bijām priecīgi redzēt visus, kas atnāca mūs atbalstīt. Visi koncerta dalībnieki ir lieli malači, liels, liels paldies Jums ...

LASĪT TĀLĀK

MŪSU CENTRS

Ielūdzam arī Jūs kļūt par mūsu draugu un pievienoties mūsu brīnišķīgo bērnu un pozitīvo vecāku saimei!

                   

GALERIJA

RAKSTIET MUMS