JAUNUMI

“Saules stariņi” 10 gadu jubilejas koncerts

Daugavpils

“Saules stariņi” 10 gadu jubilejas koncerts Piektdien, 17.maijā, Daugavpils Kultūras pilī notika bērnu un janiešu interešu izglītības centra “Saules stariņi” 10 gadu jubilejas koncerts. Koncerts bija ļoti daudzveidīgs, spilgts un prieka pilns. Liels paldies visiem koncerta dalībniekiem, vecākiem un viesiem, ka bijāt kopā ar mums!

LASĪT TĀLĀK

Bērnu un jauniešu interešu izglītības centrs “Saules stariņi” Muzeju naktī 2019

Daugavpils

Bērnu un jauniešu interešu izglītības centrs “Saules stariņi” Muzeju naktī 2019 Mūsu spožas un enerģiskas Rock laboratorijas. Paldies par vēl vienu brīnišķīgu koncertu!

LASĪT TĀLĀK

Uzņēmēju dienās Latgalē 2019

Bērnu un jauniešu interešu izglītības centrs “Saules stariņi” šogad 10. un 11. maijā piedalījās “Uzņēmēju dienās Latgalē 2019”, kas notika Daugavpils Olimpiskajā centrā.

LASĪT TĀLĀK

Aktiermākslas meistarklase

Daugavpils

Centra “Saules stariņi” deju teātra audzēkņi kļuva par aktiermākslas meistarklases dalībniekiem. Pie mums ciemos bija Daugavpils teātra aktieris Vadims Bogdanovs. Mācamies pārvaldīt savu balsi, mīmiku, emocijas un ķermeni.  

LASĪT TĀLĀK

DAUGAVPILS DOMĒ SVEICA MAZO DAUGAVPILIETI AR UZVARU STARPTAUTISKĀ SAZIŅAS PRASMJU KONKURSĀ

Lasīt Tālāk

LASĪT TĀLĀK

Zīmējuma konkursa uzvarētāji

Daugavpils

DAUTKOM apbalvoja zīmējuma konkursa “Uzzīmē savu sivēnu” uzvarētājus. Konkursam tika iesniegti 912 krāsaini bērnu darbi dažādās tehnikās. 16 autoru darbi tika atlasīti kalendāriem. Uzvarētāju sastāvā ir arī mūsu mākslas studijas dalībnieki: Marija Mureviča, Veronika Šerbakova un Samanta Aleksejeva. Viņu zīmējumi rotās laikraksta «СейЧас» kalendāru. Apsveicam talantīgos māksliniekus!

LASĪT TĀLĀK

TAUTAS MUZICĒŠANA

Ar  Daugavpils  pilsētas  domes līdzfinansējuma pamatbudžeta programmas ” Sabiedrisko organizāciju atbalsta fonds’ palīdzību  tiek  īstenota  bērnu (5-12 gadi) darbnīca “ TAUTAS   MUZICĒŠANA”.

LASĪT TĀLĀK

Prasmīgās rociņas

Tika organizēta  bērnu   studija “Prasmīgās rociņas” , kura tika izveidota pateicoties līdzfinansējumam no Daugavpils pilsētas pamatbudžeta programmas “Sabiedrisko organizāciju atbalsta fonds” Bērni ar  īpašām vajadzībām  veidoja mākslas  darbus no sāļas  mīklas, iepazinās  ar  ūdens  animāciju, veidoja  marmora  skices. Bērni  saņēma  daudz  krāšņu  emociju, kas viņus  stimulēja  uz  radošiem  procesiem. Tika  apmācīti 20 bērni ar  īpašām  vajadzībām   Daugavpilī un ...

LASĪT TĀLĀK

BUNGU SPĒLE

Daugavpils

LASĪT TĀLĀK

Sāksies mācību gads

Daugavpils

LASĪT TĀLĀK

Muzikālā varavīksne

Daugavpils

Centrā “Saules Stariņi” ir noslēgusies vēl viena vasaras darbnīcu nedēļa – “Muzikālā varavīksne”. Spēlējām dažādus mūzikas instrumentus, piedalījāmies muzikālajās darbnīcās, daudz pastaigājāmies un baudījām brīvlaiku ar mūziku. Uz tikšanos jaunajās vasaras darbnīcās! Centrs “Saules stariņi”, t.28372172 Ģimnāzijas 27, Daugavpils www.saulesstarini.lv

LASĪT TĀLĀK

Mākslas plenērs “Krāsainā pilsēta”

Daugavpils

Centrā “Saules Stariņi” ir noslēgusies vēl viena vasaras darbnīcu nedēļa – mākslas plenērs “Krāsainā pilsēta”. Kopā zīmējām pilsētu, vasaru, iejutāmies īstu mākslinieku lomā, apguvām jaunas tehnikas un iepazināmies ar zīmēšanu ar smiltīm uz speciāla šim nolūkam izgatavota un apgaismota galda. Nedēļas laikā iegūti jauni draugi un veicinātas radošās spējas! Gaidām visus jaunos māksliniekus un iemācīties ...

LASĪT TĀLĀK

MŪSU CENTRS

Ielūdzam arī Jūs kļūt par mūsu draugu un pievienoties mūsu brīnišķīgo bērnu un pozitīvo vecāku saimei!

                   

GALERIJA

RAKSTIET MUMS